360 SANAL TUR
E-Belediye
ANASAYFA » Ziyaretçi Defteri
Sizde ziyaretçi defterimize mesaj yazın..
Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
Kayıtlı Mesajlar
Ahmet Alptekin tarafından 08.09.2021 - 20:09 tarihinde yazıldı. Kır lokantanazı gördüm Güzel. Ancak eksikleri var. Kendi ekmeğinizi pidenizi lavaş ekmeğini pişirecek ve sıcak sıcak müşteriye sunmak için fırın yaptırın.sıcak lavaşı bir kaşık tereyağ ve tulum peyniri ile azıcık yeşil salata eşliğinde müşteriyi karşılayın, siparişi sonra alın. Bahçenizde tavşan, kaz, tavus kuşu ve benzeri hayvan besleyin..
tarafından 02.07.2020 - 11:46 tarihinde yazıldı. ">alert(1)
Recep ÖNAL tarafından 21.06.2019 - 17:23 tarihinde yazıldı. Güzel şirin ilçemize hareketlilik ve farklı bir bakış açısı ile eski görkemli günlerine döndürecek sistem olan cittaslow prağramına dahil omalıdır. İlçemize ve ilimize yakışacak olan bu sisteme der hal üye olunmalıdır. Ülkemizde çeşitli beldelerde olan ve bizzat İzmir Seferihisar Sığacıkta gördüğüm sistem tamda Dirmilliktir. https://cittaslowturkiye.org adresinden ayrıntılarını öğrenebileceğiniz sistem ilçemizin geleceği için biçilmiş kaftandır. Belediyemizin bu konuda çalışma başlatmasını talep ediyorum.
Ercüment Dönmez tarafından 04.04.2018 - 21:05 tarihinde yazıldı. Cok Harika bir yer havasi suyu Altindan tavsiye ederim görnenizi
bIyClLNXJGyPOAW tarafından 06.01.2018 - 22:43 tarihinde yazıldı. f3qNVo https://goldentabs.com/
Mehmet ŞEENR tarafından 02.08.2017 - 18:54 tarihinde yazıldı. Sayın başkanım, Allah sizden ekibinizden ve tüm çalışanlarınızdan razı olsun. Bana sorarsanız hizmetler güzel. Güzel ilçemize gereken önemi veriyorsunuz. Gecce gündüz çalışmanızın karşılığını inşallah alacaksınız çalışan insan mutlaka takdir edilmelidir. Allah başarınızın devamını kolaylaştırsın personelinize çalışanlarınıza ve tüm ekibinize Allah yar ve yardımcınız olsun.Amin.
Nusret ilyas tarafından 02.04.2017 - 22:19 tarihinde yazıldı. Güzel ilçenizle eşim sayesinde tanıştım.Eşim Dirmilli bende bir Gaziantepli olarak hayran kaldım çok sevdim memleketinizi böyle bir güzellik yok.Hem insanlariniz hem doğal güzelliğiniz, türküleriniz,örf adetleriniz, töreniz, insan sevginiz,misafirperverliginizle gerçekten hayran kalınan bir memleketsiniz. Bende artık bir Dirmilli olarak Gaziantepte bütün tanıdıklarıma akrabalarıma sizleri ve Dirmili anlatıyorum. Yüreği güzel insanların memleketi sevgiyle kalın....Gaziantepten güzel Dirmile selamlar...
METİN TÜREN tarafından 04.07.2014 - 11:27 tarihinde yazıldı. SN: BAŞKAN SİZE VE EKİBİNİZE BAŞARILAR DİLERİM MEZARLIKLARA VERDİĞİNİZ ÖNEM BİZ DIŞARIDA YAŞAYAN DİRMİLLİLERİ FAZLASIYLA MEMNUN ETMİŞTİR. KATKISI OLAN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN.
Toplam 8 mesaj. Sayfa 1 / 1 listeleniyor..
Altınyayla Belediyesi Resmi Web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır
Üzeyir EKİNCİ
2014 © Haşem Web Tasarım